הוקרה בין ארגוני חסד
עמותת חסדי נעמי אירגנה לאחרונה אירוע מיוחד של הוקרה למתנדבים המסורים של ארגון זק"א. האירוע המיוחד התנהל כסימן הוקרה לעשייה המבורכת של אותם הגיבורים שהתמודדו עם המראות הקשים ביותר.
![מתנדב זקא עם הרב יוסף כהן, יור חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-25-at-16.53.38-768x432.jpeg)
חסדי נעמי המוכרת בעיקר בעקבות הפעילות והתמיכה שלה באוכלוסיות חלשות יזמה אירוע הוקרה לאנשי חסד. חסדי נעמי ערכו ערב הוקרה מיוחד לאנשים של ארגון זק"א. הערב המיוחד התקיים במחסן הלוגיסטי של חסדי נעמי שנערך והוכן במיוחד עבור האירוע.
ארגון זק"א הידוע בפעילויות החסד שלו, מתנהל באמצעות המתנדבים שלו. האנשים האלה, הנמנים עם מטרה משותפת, תורמים באופן נדיב את זמנם למען פעילות חשובה וקשה.
![מתנדבי זקא נהנים מארוחה מיוחדת בערב ההוקרה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.48.05-500x375.jpeg)
![מתנדבי זקא בערב מיוחד שערכו להם חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.48.05-1-500x375.jpeg)
![מחסן לוגיסטי תל אביב ערוך לערב הוקרה למתנדבי זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.11.58-500x231.jpeg)
![ארוחה בערב ההוקרה של חסדי נעמי למתנדבי זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.50.45-500x225.jpeg)
![חסדי נעמי חילוק תעודות הוקרה למתנדבים של זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-09.55.53-1-500x271.jpeg)
![מתנדב זקא עם הרב יוסף כהן, יור חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-25-at-16.53.38-500x281.jpeg)
![מתנדבי זקא בערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.50-500x281.jpeg)
![מתנדבת זקא בערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.51-500x281.jpeg)
![תעודת ההוקרה של חסדי נעמי למתנדבי זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.52-500x281.jpeg)
![ערב הוקרה למתנדבי זקא עם יור חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.15-e1703668356475-500x318.jpeg)
![חסדי נעמי עורכים אירוע הוקרה למתנדבים של זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.17-1-500x268.jpeg)
![ערב הוקרה למתנדבים של זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-09.55.53-500x271.jpeg)
![ערב הוקרה לאנשי זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.48-e1703668387778-500x345.jpeg)
![אירוע הוקרה למתנדבים של זקא](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.17-500x500.jpeg)
הערב התחיל בברכה חמה מצידו של יושב ראש חסדי נעמי, הרב יוסף כהן, שהבהיר את ההוקרה למתנדבי זק"א. האירוע כלל נאומים מעוררי השראה, סיפורים אישיים ועדויות קשות אך חשובות.
ערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו למתנדבים היה חשוב ומשמעותי עבורם. הם נהנו מארוחה חמה, גיבוש, נגן וזמר ששימחו והרימו את רוחם. תחושת השיא הייתה בסוף האירוע המיוחד, עם הענקת תעודות הערכה ומתנות תודה לכל מתנדב, סמל לערך עצום שהם תורמים לקהילה. אווירת האירוע הייתה חגיגית ומאחדת.
כשהערב הסתיים, המשתתפים עזבו עם תחושת שליחות והבנה כי מעריכים את פעילותם. חסדי נעמי ממשיכה בפעילות השוטפת שלה ומעת לעת דואגת לאירועים ופעילויות מיוחדות כגון ערב הוקרה זה. העמותה שמה לעצמה דגש על החשיבות של שיתוף פעולה ורוח חמלה כדי ליצור עתיד מבורך ומתמיד עבור כולנו.