יום הזיכרון לשואה והגבורה 2024
עמותת חסדי נעמי תומכת במהלך כל השנה בניצולי שואה רבים עם מעטפת פרויקטים מגוונת למענם. ביום הזיכרון לשואה ולגבורה חסדי נעמי עורכת טקסט מכובד וחלוקת סלי מזון לניצולי השואה.
![](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-20.04.32-375x500.jpeg)
לחסדי נעמי פרויקטים רבים המעניקים מעטפת סיוע רחבה לניצולי שואה שנאלצים מידי יום לבחור בין תרופה לפרוסה. העמותה דואגת לסייע להם במהלך כל השנה בעזתם פרויקטים אלה.
במהלך החורף הקר לחסדי נעמי פרויקט חורף שבעזרתו צוות העמותה דואג לחמם את ליבן וגופם של ניצולי השואה, ישנו גם פרויקט ייחודי בפסח שמארח ניצולי שואה בודדים בבתי מלון, בפורים מסיבות ומשלוחי מנות ועוד.
לרגל יום הזיכרון חסדי נעמי עורכים מידי שנה טקסט מכובד עבור ניצולי שואה וחלוקת סלי מזון.
![יום הזיכרון לשואה ולגבורה בחסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/יזכור-qnpm11zxupgag39su269t1nq4zk7p2ipt2uyglgam0.jpg)
![ארגזי מזון של פסח ארוזים מוכנים לחלוקה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-04-16-at-16.42.31-qmw15dx6lst8b5yx7r8m9f2gyd6yoxklh4w15g4pmg.jpeg)
![חבילות מזון של פסח תשפ"ד](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-04-17-at-16.25.15-qmw154ispggd32ckqn6ckhfv0ihajyja3ud6coinco.jpeg)
![ארוחה מגוונת לבני הדור השלישי במסיבת פורים](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-03-20-at-13.57.18-qlhug7sff2cplnwcyupeptxfo6ucvvmu58cknfblx4.jpeg)
![מסיבת פורים לקשישים וניצולי שואה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-03-20-at-14.38.32-qlhugdfgk2kfjbo61x564si78i2k6298609hj338vs.jpeg)
![פרויקט החורף של חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-02-25-at-15.41.03-qkj4gm39n9aezsbz1iz3fbodis5o2abwlvldpwojw8.jpeg)
![חלוקת סלי מזון עד הבית לניצולי שואה בשדרות](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-30-at-13.25.19-qihnyrvuhh5cr6bcx0auy6d6p1wk5rmmwiuo9pebi0.jpeg)
![ערכת חורף לקשישים וניצולי שואה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/חורף-2023-qi23igb7alaa81jqgokeqln9qofaof14905gw513ug.jpeg)
![פרויקט חורף 2024 - ערכות חימום עד הבית](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/פרויקט-חורף-2024-ערכות-חימום-עד-הבית-qi23ifdd3r8zwfl3m65s63vt5ajxgpxdwvhzev2i0o.jpeg)
![צוות חסדי נעמי בביקור בית אצל ניצולת שואה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-26-at-21.15.53-qihnykd4ysv26ama4x1ue89hxyxmg6ss7hmsfhpgvs.jpeg)
![ערכות חימום לחורף לניצולי שואה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/ערכות-חימום-לחורף-לניצולי-שואה-qi23iefiwx7pktmgrnr5lm4cjwok90tnkquhxl3w6w.jpeg)
![סיוע לניצולי שואה וקשישים](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-09-13-at-13.21.16-e1695031850620-qcl6mq4g0y3ioje2mp2agv37mdeccsswjmmyve7kqg.jpeg)
![חסדי נעמי עורכים טקסט מכבוד ביום הזיכרון לשואה ולגבורה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-18-at-13.43.53-1-q56wrbaqzfyxzhx53j97tz97fz1ivkth7q3l92optk.jpeg)
![אירוח קשישים וניצולי שואה במלון לליל הסדר](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-16-at-13.46.48-e1682413796495-q5iz0vpeg3582raj1qab3eiiyh6iu1zuap2urkn2yg.jpeg)
![טקסט יום הזיכון לשואה ולגבורה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-18-at-12.39.04-q56wrjraoyaivzkuq4wuyf4csfvtsur28vyykkc69k.jpeg)
![ניצולי שואה בטקסט יום הזיכרון לשואה ולגבורה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-18-at-12.36.52-q56writgi498kdm7vmi8dxcw720gl5nbwrbh3adkfs.jpeg)
![עדן בן זקן נפרדת מניצולת שואה אילנה קליין](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-22.12.41-q56rkzqg9owsm4k92zvhkzvwede93h4wxiqomiy37c.jpeg)
![טקס יום הזיכרון לשואה בהובלת חסדי נעמי](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-20.04.32-q56rkxurw0u7ywmzdz28g0cz7lnio2xg99fpnz0vjs.jpeg)
![חסדי נעמי עורכים טקסם יום הזיכרון לשואה ולגבורה](https://mail.naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-04-17-at-20.04.34-q56rku3f4op2ogsfzxfq61b4u261taiiwqtrqv6g8o.jpeg)
השנה חסדי נעמי עורכים את טקסט יום הזיכרון לשואה ולגבורה בבירת ישראל, ירושלים. העמותה הזמינה עשרות ניצולי שואה להגיע ולהתכבד בטקסט.
בסוף הטקסט צוות חסדי נעמי יחלק סלי מזון ייחודים שנארזו במיוחד עבור איורע זה ותעוגות הוקרה לניצולי השואה. העמותה תמשיך לפעול גם לאחר יום זה על מנת לסייע ולהעניק מעטפת עזרה לניצמולי השואה, כדי שלא יצטרכו לבחור בין אוכל לתרופות.