חגיגות פורים תשפ"ד בחסדי נעמי

פורים תשפ"ד

חג הפורים הוא חג שמח שמציין את ניצחון היהודים על אויביהם בימי המלכה אסתר בשושן הבירה. בחסדי נעמי ציינו את פורים גם השנה, עם משלוחי מנות לחיילים, מסיבות ובעיקר עם רצון רב לשמח ולעודד. 

השנה בגלל המצב המורכב במדינה ובסימן הודיה לחיילים חסדי נעמי יזמו מספר פעילויות על מנת לשמח, לעודד ולהודות לחיילים על פעילותם. העמותה דאגה בפורים תשפ"ד גם לניצולי שואה קשישים למשלוחי מנות ומסיבות כמידי שנה בחג.

אריזת משלוחי מנות לחיילים על ידי ניצולי שואה

חסדי נעמי שפועלת רבות על מנת לסייע לקשישים וניצולי שואה במהלך כל השנה, קיבלה פניות שהם רוצים להתנדב למען החיילים. העמותה יזמה יום ייחודי על מנת שניצולי שואה וקשישים יוכלו להירתם לרוח ההתנדבות ולהכין משלוחי מנות לחיילים. 

חסדי נעמי רכשו את כל המוצרים עבור משלוחי המנות ודאגו להביא אותם לדיור מוגן בו ארזו את משלוחי המנות. כל משלוח מנות הכין מגוון מוצרים, בין המוצרים היו ממתקים אך גם דברים מזינים. המתנדבים בגילאי 85-105 הכינו מאות משלוחי מנות עבור חיילים באהבה רבה.

 בפורים תשפ"ד חסדי נעמי הגשימו לבני הדור השלישי את מבוקשם הגדול ביותר לשמח חיילים. 

מסיבת פורים תשפ"ד לחיילי בסיס שורה

בבסיס הצבאי שורה התקיימה מסיבת פורים גדולה לחיילים שערכה עבורם חסדי נעמי. המשרתים בבסיס שורה נחשפים למראות קשים, הם מזהים את הנופלים. חיילים המילואים והסדיר במקום ביקשו הפוגה קלה, משהו שירומם את רוחם.

חסדי נעמי נענו לבקשה באופן מידי. העמותה דאגה לערוך מסיבת פורים לחיילי הבסיס על מנת לעודד ולשמח. החיילים שהגיעו למסיבה שנערכה במיוחד עבורם נהנו מאוכל חם שהביאו חסדי נעמי, משלוחי מנות, שירים וריקודים. המסיבה היוותה הזדמנות לחיילים לחגוג, להירגע ולשמוח במהלך שירותם הצבאי המורכב מאוד בעיקר בימי המלחמה.

חלוקת משלוחי מנות לחיילים בבית חולים סורוקה

צוות חסדי נעמי עם מתנדבים הגיעו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כדי לחלק משלוחי מנות לחיילים המאושפזים.  הצוות הגיע עם מתנות לחיילים, שירים, תחפושות ובלונים. מתנדבים עברו בין המחלקות השונות בבית החולים ושימחו את החיילים ששוהים שם. 

החיילים שמחו מאוד לקבל את המשלוחים המיוחדים, שכללו ממתקים, מזונות ומוצרים מיוחדים. ביקור זה נועד לשמח את החיילים המאושפזים ולהעלות חיוך על פניהם בחג הפורים. הורי החיילים שנמצאים איתם בבית החולים התרגשו מאוד מתשומת הלב והודו לצוות חסדי נעמי והמתנדבים ששימחו את הילדים שלהם.

מסיבת פורים לקשישים וניצולי שואה תשפ"ד

ניצולי שואה וקשישים רבים זכו לחגוג את חג הפורים במסיבה מיוחדת שנערכה על ידי חסדי נעמי. באירוע המרגש, בני הדור השלישי רקדו, שרו ושמחו יחדיו. לצידם השתתפו גם צוות חסדי נעמי שדאגו ליצור את האווירה החגיגית ושרו שירי פורים ביחד עם הקשישים. ניצולי השואה והקשישים במקום נהנו גם מארוחה חמה אותה בישל במקום צוות העמותה. 

המסיבה התקיימה בכדי להעניק לניצולי השואה והקשישים חוויה מרגשת ומשמחת של חג פורים. להזכיר להם שהם לא לבד ויש מי שדואג להם במהלך כל השנה. ניצולי השואה והקשישין הודו מעומק הלב על הפעילות המדימה, האושר שגרמו להם ועל משלוחי המנות שקיבלו לרל חג פורים תשפ"ד.

עמותת חסדי נעמי פועלת כל השנה על מנת לשמח ניצולי שואה וקשישים נזקקים, העמותה תוכמת גם במשפחות קשות יום ובעקבות המצב המורכב בימים אלה גם בחיילים. בתקופנ של חג פורים העמותה מכפילה את מאמציה על מנת לשמח את עם ישראל ומותיאה פעילוית מגוונות שמשחות רבים.

תודה לכל מי שתרם ותמך בפרויקט פורים בזכותכם חסדי נעמי שימחו חיילים, ניצולי שואה וקשישים. 

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן