חודש בלבד לתוך פרויקט חזרה ללימודים וכבר גויסו 80,000 שקלים🙏🏼

פרויקט חזרה ללימודים עם תיק מלא יצא לדרך לפני כחודש בלבד וכבר הצטרפו מעל ל-400 תומכים שתרמו כ- 80,000 ש"ח.

80 אלף שקלים מ400 תומכים בפרויקט חזרה ללימודים

במשך 10 השנים האחרונות חסדי נעמי יוזמים את פרויקט חזרה ללימודים עם תיק מלא. גם השנה הפרויקט יצא לדרך לפני כחודש, בסימן 10 שנים לפרויקט. בחודש בלבד כבר גויסו כ-80,000 שקלים עבור המיזם.

הפרויקט הוקם בעקבות היכרותו של יו"ר העמותה ,הרב יוסף כהן, עם העוני היטב. בתור ילד היה מגיע לבית הספר עם שקית של סופר וכמעט ללא ציוד שכל תלמיד צריך. המצב הכלכלי של משפחתו הקשה עליהם לקנות ציוד חדש לבית הספר.

הפרויקט הוקם במיוחד עבור ילדים המגיעים ממשפחות קשות יום, על מנת שלא ירגישו שונים ויוכלו להתחיל את שנת הלימודים כמו כולם עם תיק חדש וציוד חדש. כדי שהילדים יוכלו להתרכז בלימודים, להתפתח ולצמוח.

פרויקט "תיקמלא" של שנת 2023 כבר יצא לדרך. בגיוס מרשים, כבר מעל 400 תורמים הצטרפו למיזם ותרמו כ-80,000 שקלים. בזכות התמיכה והתרומות העמותה יכולה לרכוש מגוון רחב של ציוד חדש לבית הספר. הציוד כולל תיק גב חדש וציוד לימודים. לכל תיק נכנס קלמר חדש ובו: טושים צבעוניים, מחקים, מרקרים, עפרונות, סרגל, מחדד, עפרונות צבעוניים, מספרים, דבק סטיק וכד'. בכל תיק אפשר גם למצוא בקבוק מים וחטיף מתוק לשנת לימודים פוריה ומוצלחת.

מרגש לראות את התמיכה המאוד רחבה של הציבור בתקופה יחסית קצרה. מאות תומכים בפרויקט ותורמים כראות עיניהם למען ילדים ממשפחות קשות יום.

זה הזמן לומר תודה, לכל התורמים היקרים שפותחים את ליבם ועוזרים לחסדי נעמי להגשים את החזון. לסייע לכמה שיותר ילדים/ות ממשפחות עם מצב כלכלי קשה.

חסדי נעמי גם מודים לעשרות המתנדבים שמגיעים ומסייעים באריזת והכנת התיקים עם כל הציוד עבור הילדים.

בואו לתרום לפרויקט ולהצטרף לכ400 התומכים, לחצו כאן לתרומות

 

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן